Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalita grafické karty

Zdravím,
zajímalo by mne, jestli je "nvidia geforce mx130" dobrá volba grafiky do Ntb v porovnání se stolním PC a grafikami v nich nic moc, ale jak je na tom, co se Ntb týče. Díky za pomoc.

Vzhledem k tomu, že MX150 je defakto GTX950M a mluví se o MX130, která je ještě slabší, tak pochybuju.
Měl jsem s 950M svoje zkušenosti a Zaklínač 3 na rozumné fps znamenalo: 1366x768, detaily někde mezi low a medium a průměrné fps byly sotva nad 30. Takže "rozjedu" bych bral s hooodně velkou rezervou.

Mám cca 30-40 s podobným nastavením. Nepotřebuji hrát ve 4k60fps. Jsem zvyklý ještě že starých PC co kdysi bylo na 30 fps a ze zkušenosti vím že je to hratelné. Když to šlo dříve jde to i dnes pokud to není multiplayer.