Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doplnek do chromu

Je možné nabízet a nainstalovat doplněk do chromu který by chrome neschválil? Je aktualizace doplnků hodně závislá podle toho jak aktualizuje chrome svůj program?

Podle popisu od Google, manuálně instalované doplňky fungují jenom dočasně. Je pak nutné je i manuálně povolovat po každém spuštění prohlížeče.
Samozřejmě, že je ihned kontroluje, zda nejsou škodlivé. V případě, že jsou škodlivé, ihned je zakáže a odebere.

Jeden taký doplněk mám a od verze 67 to už nejde manuálně do Chromu dostat. Jediná spolehlivá cesta je přes https://chrome.google.com/webstore .