Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klavesnice na notebooku vynechava

Zdravim, po tom co jsem rozebral a cistil notebook mi vynechava cela klavesnice, napr kdyz pisu tak musim kliknout na urcite pismeno 2x aby se napsalo, nekdy to jde hned, nekdy musim 2x, je to takle po cele klavesnici,

nejdriv jsem myslel ze mackam klavesi moc jemne, ale i kdyz do toho dam sillu trochu tak se pismeno napise az pote co na nej kliknu podruhe.... jak kdy, strida se to, nekdy musim klikat na 2x o, nekdy 2x p, proste vsechny klavesi, jako by to nereagovalo, nevi nekdo co to ? klavesice je prisroubovana v pohode..

Priklad (8x kliknu na klavesu " H " = HHHHHHH = a vidite? neni to 8x H. takle je to i u enteru, nekdy staci 1x, nekdy 2x

Diky

ASUS n55sf
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

vsiml jsem si ze kdyz drzim prst napr na klavese " A " tak to pise AAAAAAAA (1 sekunda se nic nepise) AAAAAAA (1 sekunda se nic nepise) AAAAAAAAAA

proste to dela pauzy takovy sekundovy...

takze tato to ise kdy pisu rycle (takze takto to pise kdyz pisu rychle)