Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Default gateway not available

Dobrý den,

mám problém s připojením k internetu. Po nějaké chvíli, co jsem připojený k internetu se objeví žlutý vykřičník a nemohu se připojit. Když dám poradce při potížích napíše mi, "default gateway not available - fixed", ale za minutu už mi internet opět nejde.

Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače i nainstalovat nějaké programy, ale to nepomohlo.

Mám wi-fi adaptér ASUS USB-N13.

Děkuji za pomoc.

Zkoušel jsem ... i nainstalovat nějaké programy, ale to nepomohlo.
Mám wi-fi adaptér ASUS USB-N13.

jestli jsi k tomu usb wifikrámu kromě ovladačů instaloval i pochybné programy od čínského asusu, tak se nediv.
jestli jsi instaloval i "nějaké programy", tak se taky nediv.

začni odspywarováním pc:
- vykopej z pc veškerý malware = spyware, rootkity/keyloggery, případně i staré viry
- dočasně (pár dní) přestaň používat veškeré vpn/proxy připojení. samozřejmě zkontroluj v nastavení internetu, že nic takového není vyplněno.
- jestli máš místo čistého antiviru celý antivirový balík (typický název "internet security"), vykopej to též.