Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno C# vytvoření faktury a její tisk

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, jak vytvořit (s nějakým ukázkovým kódem) fakturu s tiskem? Používám Visual studio 17 a nemám koupený SAP Crystal. Jestli mám použít textbox nebo jiným způsobem. Vytvářím to ve Windows Form. Moc děkuji za nápady.

Idealne pouzijes nějaký reportovaci nástroj. Neříkej mi, že Visual studio neobsahuje nějaký report, případně není nějaký free k dispozici.
Ten pak napojíš na databázi (pokud to nechceš dělat vše ručně), vytvoříš si tiskovou předlohu a fakturu vytiskneš