Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobilní telefon do 10 000.

Ahoj. Jelikož mi odešel do nebes Řešení Note 5, tak vybírám nový telefon s rozpočtem 10 000. Nemám moc specifické nároky, ale rád fotím v přírodě takže aspoň na těch lepších fotkách bych to zkusil stavět. Určitě vyžadují android, velikost neřeším, jsem zvyklý z předchozího mobilu a aspoň trošku větší baterie aby vydržela aspoň jeden celý den.
Co jsem koukal po netu mám pár kandidátů.
Galaxy A50
Xiaomi mi 8
Asus Zenfone 5

Nebo se vyplatí počkat na to co přijde? Měl by vyjít P30 lite a pak jsem četl něco o Xiaomi mi 9 Se.

Budu rád za každou radu popřípadně jiné tipy.
Děkuji,
Hezký den.

Z toho co se chysta stoji za pozornost Galaxy A70, myslim. V prodeji v nejblizsi dobe, nepatrny chlup pres rozpocet, ale tech par stovek bych asi neresil - https://www.gadgetsnow.com/mobile-phones/Samsung-Galaxy-A70

- parametry to vypada velmi slusne, 6GB/128GB, dedikovany slot na pametovou kartu, ma i 3,5mm jack, 4500mAh baterii, AMOLED displej, fotak vcetne sirokouhleho (muze se hodit) atd. Jak mam vseobecne Samsung spis za predrazeny nalesteny prd, tak tohle vypada fakt zajimave.

- zatim vsude za oficialni cenu 10.490,- Kc, dostupnost do tydne.