Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Integrovaná WEB kamera a přeinstalace systému

Zdravím, na notebook HP ProBook 4520s jsem po WIN7 nainstaloval WIN10. Ve WIN7 jsem měl možnost ovládat integrovanou WEB kameru přímo z nainstalované aplikace při koupi počítače. Po nainstalování nového OS nemůžu integrovanou kameru ovládat. Je nějaká možnost, jak tuto situaci znovu využít?. Díky, Jura.

v sedmičkách byl obraz z kamery viditelný přímo v Průzkumníku, v dalších verzích Windows už ne.
Výstup kamery lze vidět v VLC, Otevřít zařízení záznamu, Název video zařízení: Zobrazovací zařízení USB.