Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NFS ProStreet a chyba Neodesílat

Stáhnul sem si demo NFS ProStreet jen tak že to vyzkoušim jestli mě to teď pojede, protože sem si pořídil novou grafiku. Ale, když demo spustim, tak normálně všecko v pohodě jede, nechal sem aji nastavení který tam bylo (všecko na low a 640x480, jenom car details bylo na high). Ale jak dam závod, tak naběhne loading a v okamžik, kdy to asi má najet do hry kde už budu hrát, tak to spadne a hodí to chybu win neodesílat. S mou starou grafikou (Geforce FX 5500 256 MB) to šlo aspoň spustit, nedalo se to hrát, ale dostal sem se celkem v pohodě do hry.

Sestava:
MB Asus A7V600
AMD Athlon XP 2400+ ~2.0 GHz
2x512 MB RAM DDR
Sapphire Radeon X1650 Pro 512 MB DDR2
Windows XP Professional SP3

Pokud se nemylim, tak X1650 Pro je asi 3x lepší než GFX 5500. Někde sem se dočetl, že místo oficiálních catalyst ovladačů mám použít Omega Drivers, že sou lepší než oficiální, tak sem je naisntaloval, ale furt to padá když to má najet do hraní. Dokonce sem nainstaloval aji poslední verzi DirectX 9.0c ale taky nepomohlo. Nevíte někdo co s tim? Mě už docházejí nápady. BTW mám čerstvě 2 dny nainstalovanej WIN včetně aktualizací. Že by tomu něco chybělo?

ještě jsem zapomněl dodat, že když sem grafiku dával do PC, tak byl nainstalovanej ještě starej WIN (taky XP) a když jsem to tam zkoušel taky, tak to dělalo to stejný. Ale ten windows byl dodrbanej, proto sem to taky přeinstalovával, a myslel sem si že když to přeinstaluju, tak to snad pude, ale očividně ne, a já bych chtěl aspoň vědět proč, když na starý grafice to šlo :(