Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Z Google vyhledávače zmizel web. Úplně.

Ahoj,

dělal jsem jednostránkový web známému, který opravuje kávovary.
Jednalo se o jednostránkový web, který měl dobrou pozici na Google pro konkrétní město.

Byl dobře zaindexovaný (první pozice) pro město + opravy kávovarů.

Úderem soboty však web Google nezná.
Tím myslím doopravdy nezná. Ani, pokud vložím přímo url webu, (kterou tady nechci zveřejňovat).

Jediné, co se objeví, je asi na třetí stránce počítadlo webu z Toplistu.

Mám podle těchto okolností za to, že Google se rozhodl mého známého prostě zlikvidovat.

Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost s nenadálým zmizením celého webu z Google.
Nejsem si vědom toho, že bych porušil jakoukoliv podmínku.

Řešení:

Děkuji všem.
Zčista jasna se to nějak samo opravilo.
Opět to funguje jak má.
Děkuji všem za účast v tomto vláknu.

Díky za reakci.
Web existuje už asi rok. Takže jako nový bych jej asi neoznačil.

Procházel jsem samozřejmě i Google consoli a žádná zmínka o něčem.
Taktéže jsem si procházel email přidružený k této konzoli a taky žádné avizo, nic.

Zatím je to "jen" třetí den, kdy po webu není ani vidu, ani slechu (na Google).
Jediné, co mi zbývá je čekat. Tak mě spíše zajímá, jestli se s tím už někdo setkal.
Zkrátka nějaká zkušenost.

Setkal jsem se s tím jen u nových webů. Jednou se mi mojí blbostí povedlo zmizet ze Seznamu, protože na WordPress webu jsem používal nějaký zabezpečovací plugin, který do .htaccess zadal jako blokovaného klienta Seznam Bota. ::)
Nicméně cesty páně Googla jsou mnohdy nevyzpytatelné.