Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bluestacks Problem

čaute všetchi čo to čitaju dnes som sa rozhodol stiahnut bluestacks ale pri inštalacii sa mi objavilo pred očami toto:

Installation Failed
Unfortunately, could not install Bluestacks
Unfortunately, Your PC does not fulfill the
minium requirements for installing Bluestacks.
Your PC does not have sufficient disk space avaible.
Bluestacks requires 5GB

Error Code: INSUFFICIENT_DiSKSPACE

Ono provozovat PC s místem na systémovém disku jen 558 MB je dost riziko,jednou něco stáhneš nebo nainstaluješ větší aktualizaci a disk je úplně plný.Pak se sekne celý OS a budeš sem psát,co máš dělat,že nic nefunguje.A Koš máš vysypaný nebo tam je pár GB odpadu uložených?To stále zabírá místo na disku.