Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Word 2007 - mizí pás karet

Dobrý den, asi jsem na něco hloupě kliknul a najednou se mi ve Word 2007 začal ztrácet pás karet.
Otevřu nový dokument ve Wordu - pás karet tam je, zadám si velikost a typ písma a začnu psát a v ten moment mi pás karet zmizí.
Prosím,umíte mi někdo(pokud možno polopatě) poradit co s tím mám udělat,aby tam pás karet trvale zůstával tak, jako to bylo před tím ?
Předem všem mnohokráte děkuji a omlouvám se za své neznalosti.

Změna předmětu, původně: pás karet (host)

Karle, jste moc hodný s rychlou odpovědí, ale já v tom pravém horním rohu mám jenom otazník, možnost shodit na lištu,zmenšit velikost a křížek na ukončení. Ten obdélníček se šipkou a ani ty tři tečky tam bohužel nemám.
Lze s tím něco dělat ? Mnohokráte předem děkuji.