Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Raspberry Pi - Kodi Androidové Aplikace

Zdravím poradno,
mám tu na Vás jednoduchou otázku. Nedávno jsem si koupil Raspberry Pi 3 A+ a chtěl bych si z něj udělat nějaké to media centrum. Uvažuju, že na něm rozběhnu Kodi. Zároveň bych na něm chtěl rozjet i nějaké Androidové aplikace a hry, protože jich mám hafo koupených na Google Play. Tak se chci zeptat, jestli na Kodi budu moct nějak tyto aplikace dostat, možná ideálně i sám Google Play a zda to nebude robit nějakou neplechu.
Jsem v těchhle věcech nováček, tak nevím.

Děkuju za odpovědi.

Zároveň bych na něm chtěl rozjet i nějaké Androidové aplikace a hry,

- Tak si tam nainstaluj "Android" jestli chces pouzivat .apk.
- Jen stahnes potrebnou Android verzi pro Raspberry, nainstalujes ETCHER a pres neho vytvoris [SD] kartu tu das zpet do Raspberry a spustis.

media centrum.

- Na to bych ti doporucil OSMC, tam taky muzes hrat hry (pomoci emulatoru, DOS, Nintendo etc, zkratka ta emulacni klasika). IMHO patri OSMC vubec mez ty nejlepsi OS pro Raspberry za ucelem "multimédia a sdileni, sledovani TV, online Streamu etc" vubec..
- Na sdileni, media bych doporucil i OMV|OpenMediaVault (jde o NAS operacni systém, do kterého jde nainstalovat i kuprikladu "plugins" jako KODI, nebo Plex nechybi ani UPnP, nebo SAMBA 3 etc). Pres PC, nebo telefon si pak poslouchas hudbu, sledujes video nebo pridavas torrenty, sdilis etc.
- OMV pouzivam uz nejakou dobu. Nejdrive na Raspberry a nesledovne i na mé mikrostanici@x86 a vsechny funkce a moznosti co nabizi za tu dobu ani neznam a za tech par let funguje spolehlive.
- Ale to jde zcela pres tebe, tam nemuzes hrat hry.
* To uz opravdu ten svet potrebuje hrat hry na kazdém hovnu ?