Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc pre csgo hru

Pomozete mi prosim, potrebujem pc len na jeden účel na jednu pc hru csgo.
Poziadavky mam len cenu - kedze to chcem len na jednu hru tak by asi nebolo vhodne platit niekolko 100e.
A OS moze byt linux.
(Monitor mam).
Ďakujem.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Prepac nemohol by som to otestovat, zabralao by mi to o kopec casu.
Ten pc je od zakaznika, skladal som mu ho kedysi ja, je tam myslim nejake 4 jadro od AMD (aktualne pred 5-6 rokmi), 4GB RAM a asi 500GB disk, presne komponenty ti pozriet samozrejme mozem. Zakaznik ma uz vyse roka nove pc, toto som vycistil a je pripravene pre niekoho kto nema vela penazi a chce sa aj nieco zahrat. Radeon 7770 boly kedysi predstavitelom strednej triedy so slusnym pomerom cena/vykon.
Cena je fixna, mam ju od neho.