Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání pc

Poslední 2 dny se mi stává, že se mi PC zničeho nic sekne. I když na PC nic nedělám nějakou dobu a chci se na něco podívat, tak po kliknutí myší kamkoliv na monitoru mi zmizne spodní lišta a pc musím tlačítkem restartovat. Stalo se mi to za poslední 2 dny asi 4 krát už. Jinak PC běžel do teď bez problémů.

tvůj slavný avast je stejně proti spyware neúčinný (teď vynecháme, že ani netušíš jakou verzi přesně tam máš).
takže můžeš mít v pc jak spyware, tak zbytečný avast "něco".

po kliknutí myší kamkoliv na monitoru mi zmizne spodní lišta

vidím to spíš na doinstalovaný starý nekompatibilní program, co je trvale spuštěný / běží jako služba.
je i možnost, že se zaregistroval jako doplněk průzkumníka, tím hůř.

začni odinstalovávat všechny zbytečnosti, včetně toho avastu.

pro úplnost můžeš spustit scan nějakým antispywarem, rozumný je adwcleaner.