Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se tahle sestava vylepšit ?

Sestava:
4 jadrový procesor Intel Core i5-4460 3.20 GHz
SamsungHD502HJ ATA, ST332062 SCSI
NVIDIA GeForce GTX 960
8GB ram

Ahoj, absolutně se v tomto nevyznám. Chtěl bych se zeptat, jestli by se to dalo nějak vylepšit. Chtěl bych nějaké to SSD a hrozně mi počítač řve po nějakejch náročnějších hrách. Dá se to nějak spravit ? A myslím, že by ti chtělo rozšířit i RAM nevím proč, ale když hraju třeba Rust, tak mám RAMku na 91% využití. Našel jsem si tento SSD https://www.czc.cz/kingston-now-a400-2-5-240gb/213703/produkt šel by k téhle sestavě ? Popřípadě vyplatí se to ? Na této sestavě co mám hraji především Rust, Far Cry 4 a podobné.. Předem díky za rady.

RAM má smysl přikoupit tehdy, když hra laguje, tedy načítá textury. Údaj vytížení není podstatný, pokud tě to neomezuje, je zbytečný kontrolovat nějaký čísla.
Možná bych koupil lepší grafickou kartu, procesor je dostatečný.
Jestli počítač hučí, vyčistit od prachu, nebo koupit lepší chladič na procesor (pokud hučí ten, zjistíš uchem).