Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade grafiky

Zdravím potřeboval bych pomoct s vyběrem nové graficke karty do staršího pc na nové hry stavájící odešla tady jsou komponenty pc: intel core i7 4770 3,40 ghz ram hyperx fury 8gb ddr3 1600 mhz zdroj fortron 600w gpu msi geforce gtx 770 2gb ddr5 (nefunkční) mb msi z97 pc mate premyšlel jsem o tehle ,ale jestli ji nebude brzdit procesor https://www.alza.cz/msi-geforce-rtx-2060-ventus-xs-6g-oc-d5535275.htm předem diky za pomoc

V nekterych hrach nepojede grafika na 100%, protoze vykon procesoru bude limitni. Presto bych se byt tebou te RTX2060 nebal, neplati to ve vsech hrach a porad si myslim, ze i na tvem procesoru je ta RTX2060 pomerne dobre vyuzitelna, ale urcite je to maximum, co pro tebe ma smysl.

Levnejsi alternativa s o malo horsim vykonem ale za nizsi penize, pro tvuj PC stale idealni:

(Pouze za predpokladu, ze se obejdes bez nekterych vychytavek, ktere nabizi pouze NVidia.)

https://www.alza.cz/gigabyte-rx-vega-56-gaming-oc-8g-d5265461.htm