Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vypadáva internet na ntb

zdravím, stáva sa mi to ked je pripojených vela zariadení naraz, pricom na ostatnych internet ide ale na laptope mi vyhodí výkričník na pripojení wifi a internet vypadne. Ked len vypnem wifi a zapnem hned internet ide. Viete mi pomoct pls? ma to pekne nervuje kedze pozeram tv len cez net

klasický prípad Wi-Fi, môžete skúsiť nastaviť QoS (rozdeliť rychlosti), ale výpadky sú možno spôsobené aj signálom,... připojit sa cez kábel by bolo vždy lepšie... alebo kúpiť anténu s vyšším výkonom ak kábel není možný... ale je tu aj šanca že chyba je u poskytovateľa... skorej bych skontroloval ping na router. Viac by sa dalo poradiť keby ste napsali viac info. Aký router, ntb, a pripojenie/operátora máte.