Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pipani za behu pocitace

Dobry den.pocitac me pipa 3×dlouze a hned 2×kratce -- -- -- ▪▪.je to sluzebni pocitac ktery je umisten ve velke chlazene prosklene skrini.... a je jich tam vic... kazdy znich pro jine ucely... privolany servisak rekl ze je to problem primo v moji bedne (tedy kameroveho systemu) a ze on nema povereni to dal studovat... prijde mi ze jde o nejakou banalitu,protoze nepozoruji zadny provozni problem.....nesetkal jste se nekdo s necim takovym?

Za behu ? PRinspusteni by mohlo jit :
- Zalezi, 2x kratké pipnuti muze byt upozorneni na vybitou baterii CMOS, jako 3x pipnuti pro problém s pameti (chyba v prvních 64 kB pameti) nebo grafickym chipem, odpojena klavesnice etc.
- Presny model znas ? Nebo alespon o jakého jde vyvojare BIOSu ? (phoenix , ami etc). S presnym modelem by ty pipani sli prelozit presnenji.
* Tipuji HP ? Jestli jde o server, nema slabou zalozni baterii?