Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může být mým problémem má grafická karta?

Mám grafickou kartu NVIDIA GTX 970 4GB Gainward.

Dnes při hraní se mi PC zničeho nic vyplo. Napadlo mě, že to je přehřátím ale PC bylo jen trošku teplejší, nic strašnýho. Tak jsem PC znova zapla, to najelo, šel slyšet i zvuk při zapínání Win ale obrazovka nic, zůstala černá. Ani po chvíli čekání obraz nefungoval i když mám monitor funkční.

PC jsem zkoušela restartovat, znovu zapojit ramky i grafickou kartu ale nic nepomohlo.

Je možný, že mi odešla grafická karta? Nevím co s tím, nejsem žádný profík. :|

na začátek asi cmos reset, ale když ten systém slyšitelně startuje, je grafika podezřelá.
podíval bych se v routeru, jestli je v seznamu dhcp klientů vidět jeho ip adresa. to by znamenalo že systém skutečně žije, ale graika je kaput.
pak jestli se dá na tu adresu připojit vzdálenou plochou - jen u verze pro, je potřeba účet s heslem.

místo mrtvé karty bych sháněl bazarovou gtx 1060.