Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk

Dobrý den,
nefunguje mi zvuk,když zapojím sluchátka nebo repráky tak se mi nezobrazí vubecv pc a nejde mi proto zvuk.

když zapojím ale sluchátka razer kraken usb tak ty naskočí a jede zvuk ale v ničem jiném nejde co mám dělat? poradte prosím

a druhý problém je že na předním panelu kde mám 2 usbčka mi nejde flashka a přitom když zapojím usb wifi router tak ten jede

HW:
Intel pentium e5300
4gb ram ddr2
nvidia fx380
win10 home

Podívej se do Správce zařízení, jestli tam vůbec nějaká zvukovka je detekovaná.
Z popisu "nejde flashka" se nepozná nic. Můžeš se podívat do Správy disků, jestli tam je vidět.

Fungovalo to někdy? Vypadá to na nějaký archaický počítač, na který jsi narval Windows 10, existují vůbec ovladače?