Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nestartuje

Dobrý den,
mám notebook Lenovo Ideapad z710, který najednou přestal fungovat. Když ho zapojím do nabíječky, bliká kontrolka nabíjení, ale ani tak nelze zapnout. Vyzkoušel jsem dvě různé nabíječky. Je možné to nějak spravit a nebo je na vyhození?

Díky

Hezký den,
pokud máte nutkání nakoupit novou strojovnu, pak ho někomu věnujte a kupte nový. Spravit to půjde určitě, záleží kým a za jakou cenu.
P.S.
Nevím jak vás mohlo napadnout připojovat k notebooku "nabíječky" a to dokonce různé!