Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zobrazit na internetu teletext 888 u českých stanic?

Nevíte někdo, jak zobrazit na internetu teletext 888?
Třeba ČT má na internetu společný teletext pro všechny své stanice a pouze teletext ČT1 > 888, zobrazit nejde. Jde mi o to, že bych chtěl přijít na fintu, když je někde puštěná televize bez titulků (např. hokej v restauraci), že bych si pustil na tabletu titulky bez obrazu.
A mohla by to být i aplikace pro Android (vyzkoušel jsem jich už snad 20).

No tam třeba mají HD vysílání přes satelit/kabelovku a tam jsou DVB titulky (píšu o ČT), které se musí nastavit v nastavení televize na "titulky pro neslyšící", které se potom nepouští přes teletext 888 (to jen u SD vysílání) a přeci jim někde nepolezu do nastavení televize. Nehledě na to, že bych to z tabletu (nemám telefon) ani neuměl.