Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sluchátka

Zdravíčko,

jelikož a protože mi začal blbnout mikrofon, potřeboval bych nová sluchátka. Vybírám si z těchto:

https://www.czc.cz/hp-omen-800-cerna/218131/produkt
https://www.czc.cz/hyperx-cloud-stinger-cerna/198064/produkt

Po zhlédnutí recenzí na YT, poslechnutí kvality mikrofonu Omen 800 a přečtení recenzí na CZC a Alze bych šel asi do Omenů, spolužák mi ale doporučil HyperX a nemůžu se toho zbavit.
Takže jestli máte nějaké zkušenosti nebo názor, napište mi to prosím sem, protože já už fakt nevím.

S tím souhlasím, právě proto se nemůžu rozhodnout. Paradoxně je u nich napsáno v hodně recenzích, že nejsou zrovna nejlehčí a po delším užívání tlačí. Z toho tak nějak chápu, že Omen jsou těžší kvůli kovovému mostu, ale díky té konstrukci na způsob vysunovacího polstrování to nevadí a jsou pohodlná.

O vrácení zboží vím, takže jsem to nakonec vyřešil tak, že si objednám HP, on bude už mít brzo své hlavní sluchátka a tyhle mi půjčí. Aspoň se budu moct rozhodnout sám a přinejhorším Omeny vrátím. Každopádně díky za pomoc.