Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kombinace modulů RAM.

Zdravím, dnes jsem si od kamaráda koupil jednu 8gb ram (1600 frekvence)
A zároveň již mám v PC 4x2gb ram (1333 frekvence)
Chtěl jsem požádat o radu někoho kdo se více vyzná, co se mi v PC vyplatí nejvíce.

A) Používat 4x2gb ram kvůli dual channelům (slabší frekvence)
B) Použít čistě 1x8gb (lepší frekvence)
C) použít v prvním slotu 8gb ram a přidat další 3 2gb moduly. (dohromady 14gb ram místo 8gb)

Děkuji za rady. <3

A) Používat 4x2gb ram kvůli dual channelům (slabší frekvence)
B) Použít čistě 1x8gb (lepší frekvence)

- Na to jsi dosel jak ? V profilu Dual_Chanel ma 2x vysi sirku pasma jak u Single-Chanel.
- Jestli pouzivas stolni PC a né Notebook, (kde by sirka pasma popripade pomohla iGP|APU), tak to nema nejak podstany dopad rozdil vykonu.
* Osobne bych zvolil "A". Ten zbytek hlavne ta moznost "C" mi nejak pripmina "jak pejsek a kočička vařili dort". Kde do kotliku nahazali co jim pod ruky padlo a cekali od toho "zazrak" ..
[acd260bafd821bdd26ee51c7559c8b81.jpg]