Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno c# new Class

Dobrý den, narazil jsem na takovou drobnost. Chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi těmito dvěma kódy v c#? Děkuji.

new Class(){
    Something=x
}
new Class{
    Something=x
}

Řešení:

Ty zavorky jsou k tomu, aby jsi v nich tem tridam mohl nasledovne vlozil, vyvolat nejaké vlastnosti, parametry.
* Jestli té tride nebudes nastavovat, volat dalsi paremetry, tak ji tam zkratka nebudes psat.

PS: Vidim ze jiz v prvnim prispevku ti byly poskytnuty potrebné odkazy, tak na ne jen klikni

Existuje a používá se. VS ho sice s každou verzí dotahuje, ale Resharper je vždycky o pár krůčků před ním. Na druhou stranu je VS bez Resharperu podstatně svižnější, zvlášť u velkých solution. A potřeba nijak nutně není, spousta kolegů ho nepoužívá a taky fungují.