Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Wifi - z neznámého důvodu nejde internet

Dobrý den,

už je to pár měsíců, co se potýkám s problémem ohledně internetu. Internet máme od UPC, a jedná se o to, že pár hodin v klidu internet běží, bez problému a z ničeho nic se vše přestane načítat. Jsem připojený, "connected, internet" na wifi, ale nic se nenačítá. Spustím diagnostiku od Windows, a ta mi hodí, že nereaguje DNS server. Problém je, že ostatní zařízení v tu dobu v pohodě běží. Poté to přejde do stavu "No internet, connected", kde jsem bez internetu, ale mobil, spolubydlícího ntb, a další zařízení v síti přístup k internetu mají bez problému. Poté to někdy po hodině, někdy po pár minutách přejde zpátky na connected, stejně to pár minut nejde a poté se to rozchodí. Ping háže request timed out ve všech stavech (connected s internetem i bez). Driver mám aktuální, na hotspotu z mobilu mi to jde v pořádku. Už jsem opravdu zoufalý, nemám tušení, co by to mohlo způsobovat. Po telefonování s UPC mi bylo řečeno, že u nich problém není. Problém s tím, že DNS nereaguje jsem hledal na internetu, zkusil všechny fixy které jsem našel, a stejně nic problém nevyřešilo. V některých případech dokonce diagnostika vyhodí, že se zdá vše nakonfigurováno v pořádku, ale nenačítá se web www.microsoft.com. Budu rád za jakýkoliv tip a radu, v případě potřeby dopošlu co bude potřeba.

Děkuju moc za případné rady.
Archie

Tiež mám ten istý problém. Vyriešil som to tak, že som kompletne odinštaloval ovládače od Wi-Fi, a znovu ich nainštaloval. A updatoval som ich cez program Driver Booster. A problém je vyriešený.