Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poradte, jak se tomu zarizeni rika?

Ahoj, prosim vas jak se rika tomu zarizeni - Je to takova bednicka, da se k ni pripojit pomoci telefonu pres bluetut nebo wifi?? Nevim presne, jedno z toho.A, kdyz ji zapnete muzete si na mobilu hrat hudbu z youtube a zvuk jde pres tu bednicku? :) :) Chtel bych jednu takovou.Pro domaci napajeni, ne nejakou na baterku prosim.Jestli by mi mohl nekdo poslat odkaz na czc? Moc dekuji.

[Alternativa]

Popripade by jsi mohl pouzit i "Bluetooth Receiver" s "Jack 3.5"
Tento Receiver prijima Bluetooth a umozni zapojit treba bedinky, nebo cokoliv co ma vstup : In@Jack_3.5.
*Ilustracni obrazek:

[51k9x1XPgHL._AC_UL436_.jpg]

Jinak viz odpovedi vyse, muzes zvolit nejaky audio system (repro) do zasuvky které podporuje i "Bluettoth" dle tvojich vlastnich preferenci..