Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone a sluchatka

Dobrý deň mám taký zvláštny problém na mojom iPhone každú chvíľku odchádzajú slúchadla tým istým spôsobom prvý krát mi odišli Apple sluchatka tým že odišlo práve sluchatka po case a keď som hýbal káblikom sa to prerusovalo nakoniec odišli celé potom som používal Samsung sluchatka chvíľku a ten istý problém tak isto to odišlo a nakoniec som mal sluchatka Sony a tak isto mi to odišlo fakt nechápem vždy ten istý problém

A tie posledné sú celkom nové, takze už ma to serie nič stym skoro nerobim a odrazu len tak začne prerušovať jedno sluchatko a postupne to odíde celé najskor jedno potom druhé , a tak isto to bolo na všetkých 3 slúchadlách aj na samotných Apple ktoré som mal celkom dlho a boli pohode až potom to začalo robiť