Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Hledám Hackera

Dobrý den,
hledám hackera,prosím poradí mi někdo ?? :-) Jde o soukromou záležitost....

Děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware. Za víc to nestojí. (karel)

:-) nejprve uved duvod a cil mise, pokud jde. Jsou tu hodni lide jen, tudiš pamahame jen spravne strane (pripadne v konkurencnim prostredi za velke penize fimam 8-) )

, kde mají sofistikováné rotopedy se statistikou ujetých kilometrů u každého uživatele - zadané heslo pro nový login k rotopedu použij na heslo mailové 8-)