Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolny reset PC

Zdravim Mam novy PC ktory som sam poskladal. Problem donedavna nebol ziaden ale teraz sa vyskytol. Pri hrani hry Crysis alebo nejakej narocnejsej na grafiku mi prost PC resetuje.
Asus P5Q Pro
4 GB ram
CPU intel E8200
frafika asus s cipom HD3850 od Ati
Poradte co mam urobit na zistenie priciny.
Dikes

řekl bych, že to bude grafikou, z vlastní zkušenosti - Radeon HD3850 na podobné sestavě, zákazník přišel s tím, že když tam 15-20 minut paří FIFA08, počítač se mu natvrdo bez varování vypne. Vyměnil jsem jeho shitoidní Eurocase 400W zdroj za Fortron 400W, furt stejný. Dal jsem mu tam 500W, furt stejný. Vyhodil jsem grafiku, nechal jsem mu tam integrovanou X1250ku, problémy ustaly. Takže jsem vyreklamoval grafiku a od tý doby klid.