Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus gl552vx- "domaci" udrzba

Zdravim jelikoz nechci a nepotrebuju davat nekomu za (jeste k tomu asi i nic moc) servis za cca 1000kc tak se ptam kdyz mam tento notebook 3 roky a jsem s nim celkem spokojeny (casem planuji nejaky stolni) hry utahne slusne (vetsinou medium detaily) a planuji ze tak mozna do pul roku (prozatim zbytecne pro me navic se neseka a je v pohode) prikoupim 8gb ram ddr4 a nejakou m2 ssd a krome vycisteni notebooku (oddelat co pujde opatrne otevrit ventilator vyfoukat,vymest prach a bordel vycistit kde uvidim prach,spinu kdekoliv plastech,...) muzu dat trosku (tim myslim na spicku prstu fakt jen trosku) nejake mazivo na panty nebo v zelezarstvi (protoze v elektru asi tezko ze jo) neco co mi doporuci na panty? a to ze sasi propraskava (asi je to spis vrzani jak se to pohybuje "v sobe" ty dily smontovane ale nic neprasklo i kdyz to tak pisu :-D ) jinak ma vubec smysl menit teplovodivou pastu? diky za rady a pomoc

PS: kdyby melo smysl menit pastu muzete mi poslat i nejaky odkaz klidne moc se v nich nevyznam a nevim ktera se hodi na muj procesor (a prece jen se to opotrebovava jako kazdy jiny material)

Je mozne ze mladsi bracha sem neco psal ma stejny typ jako ja ale nic o tom nevim :-D jinak k tem pantum napisu ze jdou ale trosku ztuha a chtel bych je rozebrat (proste jak to pujde ale bez nasili) a vycistit a nejlepe i promazat nez se nejak zaseknou a notebook nepujde plne otevrit nebo se nejak zlomi/prasknou (a myslim ze kdyz se bezne mazou panty u lednicky co vrzou nebo u dveri ze po 3 letech kdy ho nikdo neotevrel necistil to muze prijit vhod) a duvod proc se nemeni pasta?