Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Err_cert_date_invalid

Vyskočí mi táto chyba v chrome keď spustim magio, doplnky zastavene, eset zastavený, čas nastavený aktualizovaný v internete.... Kde môže byť problém? Na nete len odkazy na vírus alebo dátum.

Pozor na Eset...NOd v ramci kontroly SSL podvrhuje svoje certifikaty a robi MITM, cize problem bude skor s tym jeho certifikatom...a nestaci NOD zastavit na par minut...podvrhnuty certifikat tam budes mat stale. Esetaci chceli poslat vypis z ich collectora, ja som sa potom uz na to vykaslal. Riesil som totizto nieco podobne u otca.
Skus na NODe vypnut kontrolu https. Ja som tusim vtedy odisntaloval NOD z toho pc, nechcelo sa mi s tym dlhsie hrat. Mam pocit, ze ine prehliadace to nerobili, len jeden.