Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lock fps na 60

zdravím v GPU tweak jsem nastavil lock fps na grafikckou kartu na 60 fps chtěl jsem zkusit jak boběží hra když bude karta maximálně tahat 60 fsp,bohužel když nastavím kartu na default aby poskytla co nejvyšší výkon´= max fps tak pořád mám lock ve hře na 60 fps tudíž někde je se něco nastavilo v systemu na lock 60 fps nevíte co by to mohlo způsobovat? :_/ a jak to vrátit?

Jestli mas 60Hz monitor, tak lock na 60FPS je pri zapnutem VSyncu. Jinak se aspon u NVidie, u AMD to bude predpokladam to same, nastavuje v ovladaci graficke karty pro kazdou hru zvlast, takze mrkni i tam, jestli to tam neni nastavene.