Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 6s slabá vydrž?

Je u Iphonů normální , že třeba po 3hodinách na obrazovce ( Youtube , sociální sitě , safari) telefon skoro vybije? Na to jak jsou drahé , tak vydrž maji tragickou?

Hodně záleží na jasu obrazovky. Apple dává do telefonů poměrně malé baterky. Při běžném použití s tím není větší problém, mají slušně odladěný systém, ale pokud displej svítí tři hodiny na nejvyšší jas, může to být normální. Druhá věc je, že 6S začínal v roce 2015. Pokud je v něm starší akumulátor, je tohle chování naprosto v pořádku.