Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spárování fitness náramku s mobilem

Dobrý den.Mám Fitness náramek HYUNDAI ID 107PLUS HR.Když byl nový a spároval jsem ho s aplikací v mobilu vše fungovalo normálně.Pak jsem ho delší dobu nepoužíval a ted mi nejde spárovat a mobil píše:NELZE PÁROVAT ID 107 PLUS HR KOD PIN NEBO PŘÍSTUPOVÝ KLÍČ JE NESPRÁVNÝ.Nevíte někdo co ted s tím? Děkuji za případnou radu...

Já bych ho v BT odebral, restartoval mobil a zase to celé udělal nanovo, jako to bylo poprvé. Asi se tam něco pere. Neaktuializopval jsi mezi tím OS mobilu? Tím by to zrovna mohlo být. Je aktuální ta aplikace na obsluhu náramku? Tu bych také asi odinstaloval a nainstaloval po restartu znovu.