Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit hudební CD

Ahoj lidi, chtěl bych se zeptat jak mám správně vypálit písničky tak, aby šly přehrávat v originálním rádiu v Man TGX 2010.

Vypálil jsem jednu část písniček na: CD-R Verbatim, 700MB, 80min a přehrávat jdou bez problému
Pak jsem vypálil druhou část písniček na: CD-R Maxell, 700MB, 80min a přehrávat nejdou (zkoušel jsem to 2x)

Obě CD jsem vypaloval stejným způsobem v programu Ashampoo Burning Studio FREE.

Kde může být problém?

Chyba může být ve vadném CD, rozhodně PC přehraje jakýkoli disk jakoukoli rychlostí vypálený. Pouze vadný nepřehraje. Tak to zkus nejprve tak. Jestli to půjde, ale rádio to nezvládne, pak si kup taková CD, které máš ověřené. I když si myslím, že moderní přístroje zvládnou vše.