Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s zapnutí pc

Dobrý den.
Dneska jsem si cistil pc, potom jsem se ho snažil zapnout a ono moc nechtělo.
Problém v tom, že on sám se zapnul pc ale ne zapnula se myš, klávesnice a obrazovka. Pc fungovalo Jakš takž, jen graf karta byla hlučná.
Při čištění vše co jsem rozebral. Tak jsem vložil zpatky( větrák, graf karta).
Mám win 10
Pc od HP
Graf karta od MSI (Nvidia).
64bit

Při zapnutí žádné pípání.
Chlazení na grafickou kartu větráky i v pc se točí.
Nevím v čem je chyba

Chyba není v špatném zapojení myši, klávesnice nebo monitoru. To dokáže zapojit každý.
V cpu se ohlo několik pinů. Neví někdo jak narovnat? :D
PC už jde zapnout a vypnout pomocí tlačítka. Jen se nezapina nic jiné okrem toho pc