Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze připojit externí disk

Dob­rý den, vče­ra jsem kou­pil ex­ter­ní disk Ver­ba­tim 1t při­po­jil ho do PC a fun­go­vá­ní by­lo ok , ale dnes v no­te­boo­ku se na­čte a hned od­hlá­sí a po­řád do­ko­la. Ve správ­ci za­ří­ze­ní ta­ké jen pro­bli­ká­vá. Zkou­šel jsem ho v tv, ta­ky ok. No­te­book je Le­no­vo Ide­a­Pad 120s. Dí­ky za ra­dy

Na toto se osvědčil napájený USB Hub. Taky to byl nějaký 1TB možná dokonce i verbatim, měřili jsme to s kolegou, při startu si bral chvíli 0.8A což mu počítač nechtěl dát, notebook to kupodivu zvládal, čekal bych to spíš naopak. Ještě je možnost zkusit USB co jdou rovnou z desky, namísto těch, co jsou na skříni.
Hlavně, že ho zvládne televize, k počítači si napájený hub lehce dokoupíte.