Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s intel security assitom asi

Ahojte vie mi niekto poradiť mám problém s PC ide strašne pomaly stále mi na obrazovke vyskakujú nejaké divné okna a ak si zapnem spravcu tak je tam plno intel security assistu mám taký pocit že PC je zavírený ako by som to vedel zistiť na 100%. Ďakujem

I v divných oknech bývá obvykle něco napsáno, jsou i nějak pojmenovaná.
Intel Security Assist jde samozřejmě odinstalovat.
Máš-li podezření na zavšivený systém, spusť postupně v nouzovém režimu Windows programy AdwCleaner a MBAM, všechny nálezy smaž.

MS Defender plně postačuje. Naopak jiné antiviry - a zejména balíky typu anti-všechno - dělají víc problémů než užitku. Máš-li kromě Defendera nějaký jiný, směle jej odinstaluj.
Jen by mě zajímalo, co tomu pomohlo:
1. odinstalace Intel Assist nebo
2. odvšivení AdwClenerem a MBAM?