Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor

Zdravím páni chcem sa spýtať či na procesore Intel Pentium g4400 spustim GTA5 .ramddr4 4gb.a samozrejme grafická a tu by ste mohli poradiť . ďakujem

Tak spustit asi spusis, ale necekej zázraky. Ono, GTA V vypada HW narocne, ale uz jsem ho zkousel i na slabších sestavách a sel i 1080p@30fps (offline). Ovšem v tvém pripade typuji ze vic jak 720p / 1366x768 nedas.
* Chtelo by alespoň Quad core, nebo 2Core + 4Threads, CPU typu i3.