Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vymazané kurzory myši,nefungující touchpad

Ahojky přátelé,zase jsem se vrtala v nastavování....chtěla jsem změnit kurzory myši za nějaké hezčí stažené .Dopadlo to tak,že jsem si nějak vymazala předinstalované kurzory,no a teď mně pámbíček potrestal,klepnu na nastavení myši,otevře se okno,ale pokud chci nastavit alespoň nějaký,vyskočí mi hláška,že je soubor poškozený,navíc mi přestala fungovat stávající bezdrátovka,zapojila jinou,ta funguje.Dokonce ani touchpad nereaguje.Obnovení systému nepomohlo.Prosím co s tím?Přísahám že už nikdy nebudu chtít nic šperkovat.Jen mi prosím poraďte.Děkujimoc

Jinak noťas mám úplně nový Lenovo laptop-0JKJC301

Zkus použít nástroj sfc:
https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4026529/windows-10-using-system-file-checker

jsem se vrtala v nastavování...

Z takového popisu nikdo z nás nepozná, co jsi dělala a jak to opravit!

jsem si nějak vymazala předinstalované kurzory

Když jsi je nějak vymazala, tak je zase nějak vrať - opět nedostatečný popis problému!

že je soubor poškozený

Jaký soubor? Proč nezkopíruješ přesnou hlášku ale snažíš se to převyprávět?

vyprávění chybových hlášek vlastními slovy je děsný nápad.

tak aspoň ta zmíněná oprava v cmd.exe - spuštěném jako admin:

sfc /scannow

má to obnovit poškozené soubory, i když ta kontrola většinou k ničemu není.

zábavné kurzory doporučuju příště nestahovati. no dobře, když to vypadá jako kočička, co se dá dělat.
tak aspoň kontrolu na spyware, protože většina zdrojů "free" zábavy se časem mění na stahování nějakého malware.

ta oprava-závěr .Ochrana prostředků systému Windows nenalezla žádné porušení integrity
Ale divný je že mám Win10- 64 a kontrolu mi to dělalo na win system 32.
Já se na to vyprdnu a dojdu s tím do obchodu,nebo nadělám ještě víc škody.Navíc mi nereaguje touchpad,ve správě pc-polohovací zařízení se ani nezobrazuje.Si fakt urazím ruce