Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 13k na World of Tanks pro staršího člověka

Zdravím všechny z poradna.net, známému se nenávratně rozbil pc a nemá koho jiného by se zeptal o pomoc, tak se mu snažím dát dokupy náhradu, jen dodám že jeho pc byl 15 let starý, a jediné k čemu ho potřebuje jsou faktury a World of Tanks. Dal jsem něco dohromady na czc podle rad a ostatně co jsem našel na webu, ale nejsem odborník tak se chci pro jistotu zeptat ještě vás tady, co by jste změnily a co je případně uplně špatně, děkuji moc za odpovědi!

https://www.czc.cz/220777,252287,239984,250118,75373,215406/kody

Souhlas, i na WoT potrebuje aspon nejakou byt slabsi herni grafiku.

Akorat bych malinko priplatil za SSD Crucial BX500

https://www.czc.cz/crucial-bx500-2-5-240gb/244140/produkt

Od Kingstonu ty A400 jsou dost hrozny, tam bych sel do UV500, ale ten je zbytecne drazsi proti tomu Crucialu a pritom oboji na stejne urovni. Jestli ale proste vic penez neni, tak v tom pripade klidne, tak jak jsi to navrhl ty, nic se tam vymyslet neda. HDD bud ze stareho PC do USB boxu nebo prikoupit casem na zalohy tech faktur neco takoveho to:

https://www.czc.cz/wd-blue-bpvx-2-5-750gb/126736/produkt

Supr sestava na WOT, protoze jde zrovna o hru, co tezi ze single core tak osazovat vic jak 4 + 4ht nebo 6 + 12th je u teto hry prach hola zbytecnost. Takova vyjimka hra kde jde hlavne o procesor a s Intelem slape proste lip.
Davam ti vitualni+ ;-) . Zatim nejlepsi sestava co tu padla, to ostatni mi pripadne jak co kdo nasel na googlu aniz by o tom neco realne vedel. Sorry, to jsou rady naprd.
S 4 core 90 fps, s 12 core 92 fps, proc utracet.

Mensi ulehceni zdejsim google radcum https://www.tomshardware.com/reviews/world-of-tanks-encore-performance-benchmarks,5474-6.html

Přesně tak. Já o tom někdy v únoru četl, ale nebyl jsem si 100% jistý, jestli to byla tahle hra tak jsem raději nic nepsal. Prej překopali celý engine. Každopádně se potvrzuje, že budoucnost je ve více jádrech. Za mě taky Ryzen 5 2600+grafika nebo Ryzen 3 2400G. Ten to taky zvládne a bylo by to levnější.

Tady máš požadavky hry World of Tanks na hardware:

Minimální systémové požadavky:

Operační systém: Windows XP/Vista/7/8/10
Procesor (CPU): Procesor s minimálně dvěma (2) fyzickými jádry, podporující SSE2
Paměť (RAM): 1,5 GB pro Windows XP SP3, 2 GB pro Windows Vista / 7
Grafická karta: GeForce 6800 s 256 MB RAM / ATI HD X2400 XT s 256 MB RAM, DirectX 9.0c
Zvuková karta: DirectX 9.0c kompatibilní
Volné místo na pevném disku: 16 GB
Rychlost internetového připojení: 256 Kbps
Pokud váš systém nesplní minimální požadavky, nebude vám Podpora pro hráče schopna pomoci.

Doporučené systémové požadavky:

Operační systém: Windows XP/Vista/7/8/10 64bitové
Procesor (CPU): Intel Core i5-3330 (nebo lepší)
Paměť (RAM): 4 GB (nebo více)
Grafická karta: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 (2GB), DirectX 9.0c
Zvuková karta: DirectX 9.0c kompatibilní
Volné místo na pevném disku: 30 GB
Rychlost internetového připojení: 1 024 Kbps nebo rychlejší (pro hlasový chat)