Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka - bezdrát k pc

Čus, začal mi příšerně vadit kabel na mých Steelseries Siberia v2, tak se koukám po nějaký bezdrátový náhradě.

Chci něco přes uši, aby to nemělo nějakou latenci skrz hry a aby to hrálo nějak normálně.

Nejsem žádnej audiofil.

Dík za podněty :-)

edit: jo a mikrofon mám normálně studiák na ramenu, tak ve sluchátkách být nemusí :-)

Existujou v zasade dva typy hernich bezdratovych sluchatek k PC, ty ktere prenaseji zvuk na nejake vlastni proprietarni frekvenci. Mas k sluchatkum prilozen USB stick teto frekvence a mas casto integrovanu i nabijecku pres USB pres pocitac. Vyhoda je, ze mas vsechno v jednom, nevyhoda, ze kdyz ti to USBecko odejde, tak kupujes komplet nove zase vsechno.

Druha moznost je si koupit klasicka libovolna bluetooth sluchatka dle vlastniho vyberu a k nim zvlast USB bluetooth adapter. Ja bych preferoval tuto cestu. Zalezi pak jen kolik chces utratit penez.

Kluci dívám se na Sennheiser RS 175 a na Sennheiser RS 160. Nějaký blbiny z Číny mě netankujou, každopádně mám v bedně síťovku s BT.
Rád bych nějaký rozumný sluchátka, co něco vydrží. Cena je mi upřímně jedno, třeba do těch desíti tisíc, ale mám teď 6 let starý Steelseries a stačí mi, tak zas ať ty peníze nejdou zbytečně třeba do brandu. Někde kolem těch pěti tisíc bych se pohyboval nejradši.

RS175 nejsou bluetooth, RS160 se mi nelibi AA a AAA baterie, preferoval bych vestavenou, ale zase takhle neodejde baterie a je po sluchatkach. Takze mozna by to pro dlouhodoby provoz nebylo spatne.

Pokud se jedna o provoz u PC, kde neni hlavni dispozice hudba, tak bych rekl, ze vetsina od 2.500Kc vys bude OK. Spis bych tam videl rozdily ohledne prijimani okolnich zvuku a naopak uniku zvuku do okoli a velmi dulezite ergonomie pro tvou hlavu, aby te v tom treba po dvou hodinach nezacaly bolet usi.
Co ty Steelseries, jestli ti dobre sedely, nemaji stejny model i v bezdratu?

Konkretne ti poradit nedokazu, moje zkusenosti jsou omezene, ale nakonec by to chtelo jit nekam, kde te nechaji ozkouset vic modelu nebo holt neco risknout pripadne pocitat s vracenim do 14 dnu pri nakupu pres internet.

Edit: Koukam na CZC a kdyz vidim v te kategorii nad 2 tisice, co se nabizi, tak prvni zuzeni vyberu bych za sebe udelal orientaci se na zavedene znacky jako je ten Sennheiser, vynechal bych podivnosti jako ASUS ROG STRIX a urcite ne podvodniky typu MEE audio.

Zase co jsem slysael lidi, co meli sluchatka od Audio-Techniky, tak rikaj, ze je opravdu cistej zvuk. Zalezi taky prece, jestli jsi audiofil, jestli je prioritou hudba a jaka nebo jestli je to spis tak obecne na hry apod. Tam to je podle meho zbytecny za to davat penize navic.