Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem navigace

máte někdo zkušenosti s touto navigací = Navigace Prestigio Geovision 350 =
2 měsíce používanou a nabízí mi ji za 2600,-kč
co myslíte, neztratím se s ní?
děkuji

Nikde jsem nenašel podrobnou recenzi, asi to zařízení žádného recenzenta neuchvátilo. Mě je podezřelé, že je do 1GB narváno tolik map, asi nebudou stát za moc. Dále si zjisti, jaká je možnost upgrade nových map, u některých zařízení nejdou (nebo schválně nevydávají) upgrade map. To by byla podstatná závada. Resumé: Já bych to nekoupil (preferuji Garmin).

neviem kde si hladal,ale recenzií je dosť.Má to intel 300MHz procesor+StarSirf III,štandartne je k tomu iGO+mapy západnej/východnej Europy+Ruska a celé to beží pod windows CE 4.2, velmi to pripomína nejaký OEM výrobok Mitac-MIO,aj tvarom ,aj výbavou.Recenzie sú pomerne priaznivé