Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci nového windows nefunguje internet přes kabel

Zdravím, reinstaloval jsem windows a nainstaloval všechny ovladače, jako obvykle. Tentokrát mi ale z nějakého důvodu nejde internet. Mám Základní desku ASUS AM1M-A, ovladače jsem tedy stahoval zde: https://www.asus.com/Motherboards/AM1MA/HelpDesk_Download/

Stáhnul a nainstaloval jsem všechny, jen internet pořád nejde. S kabelem samotným nic není, protože když ho píchnu do jiného pc, tak internet normálně funguje. U toho pc, kde internet nefunguje svítí vzadu u kabelu oranžové světýlko a ikonka internetu v pravém dolním rohu se ukazuje s červeným křížkem.

Vůbec si nevím rady co s tím. Před reinstalací os internet normálně fungoval. Předem děkuji za rady.

definuj "všechny ovladače, jako obvykle".
takže ten první z nich se jmenoval jak?

asus zprasil nabídku ovladačů a od té doby sem chodí lidi s jejich nefunkčními prkny, pokud jsou od intelu.
u amd máš štěstí, první ovladač mají ty lopaty jakž takž vidět pod "Chipset" -> "AMD Chipset Driver".

Kamo,
http://www.servispckupka.cz/jak_stahnout_a_nainstalovat_ovladace_instalujeme_stazene_ovladace.php
Zkus

Může se ale také stát, že ovladač bude ve formě nespustitelných souborů: .inf a podobně nebo nepůjde nainstalovat přes "setup.exe". V tomto případě klikneme na vybrané zařízení ve Správci úloh pravým tlačítkem myši. Z kontextové nabídky zvolíme možnost Aktualizovat software ovladače.