Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pro fanoušky Avengers Endgame pozor, Thanos Vam lusknutím vymaze polovinu Googlu !

Kdo v poslednich dnech neslysel o Avengers Endgame.
Ale pri pouzivani vyhledávače Google zustante velmi opatrni budete-li hledat Ecologistu Thanose, ktery jedním lusknutím nechal zmizet polovinu galaxie.
Kdyz do vyhledavani Google napisete "Thanos" a kliknete na rukavici nekonečnosti vyznačenou na pravé strane, lusknustim Vam muze zmizet 50% polovina nalezených prispevku !!

[86724-thanos-google-png]

* Ale nic neni jeste ztraceno! Opetovnym kliknutim, vyuzijte silu "kamene casu" ktery Vam vysledky vrati zpet ;-)
[86725-kamen-casu-png]

To mas urcite pravdu, v prodeji reklamy a marketingu jsou jednoznacne nejlepsi na svete. V tom jim dokaze konkurovat jen Facebook a ani ten neni zdaleka tak uspesny, nakonec kolikrat uz byl Zuckerberg nekde na koberecku a slysis neco podobneho o sefech Googlu? :-D