Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc servis Praha

Dobrý den, zajímalo by mě jestli nevíte o nějakém kvalitním ale zároveň levném servisu notebooku(ACER)
V Praze. Nejspíš se jedná o instalaci Windows.
Předem díky

tak si vyber: buď acer, nebo kvalita.
samozřejmě žádný servis nedělá zadarmo, vzhledem k ceně místních nájmů a platů spíš hledáš nějakého garážníka.

Nejspíš se jedná o instalaci Windows.

to je nejvtipnější: chceš něco servisovat, neumíš to ani popsat a nevíš co hledáš. na instalaci windows ti stačí i děcko z průmyslovky.

Nahodou, kdyz vubec nevi, co s tim, tak je dobry, ze to nechce podelat nejakou samo opravou doma a hleda servis.

Pokud notas neni v zaruce, tak libovolnej servis, nejlepe se poptat ve svem okoli, jestli nekdo o necem nevi. Ono nakonec vsechno bude lepsi nez oficialni servis Aceru, to jsou naprosty tragedi.

Když ani nevíš,co budeš potřebovat opravit nebo instalovat,tak ani nepoznáš,jestli to bylo celkově levné nebo ne.Pokud nefunguje ten notebook kvůli Windows,tak snad má recovery oddíl a lze ho snadno obnovit na původní(tovární) nastavení.Jak na to je uvedeno v manuálu.Pokud je ovšem nutno předem zachránit i data na disku,je to trochu složitější.Nastuduj si dole uvedené odkazy a pak se rozhodni,zda to zkusíš sám nebo raději přes ten servis.

http://www.servispckupka.cz/jak_opravit_notebook.php
http://www.servispckupka.cz/jak_obnovit_u_notebooku_operacni_system_ze_skryte_recovery_partition.php
http://www.servispckupka.cz/jak_vykopirovat_data_z_nefunkcniho_notebooku.php