Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada za urlex.org

Halo, znátě někdo náhradu za stránku urlex.org (a dříve longurl.*)? Nyní to po odeslání dlouho nedělá nic a nakonec vyflusne HTTP 502 Bad gateway. (zkoušeno s bit.ly, nezkoumal jsem ,jestli to jen problém tohoto jednoho)

Neporušil jsi jejich pravidla?

This service is free. However, it is limited to 100 requests per day.
Do not try to exploit it excessively, otherwise your requests might get blocked permanently.

Nemám žádný zkriplený odkaz (na který bych stejně neklikal), abych to mohl vyzkoušet. Tuhle - a vlastně žádné - "roztahovací" službu neznám. Dej sem nějaký příklad na odzkoušení.

Ne, já osobně využiju tak maximálně 10 linků za týden. A právě tahle služba je jako dělaná, aby se nemuselo klikat na pochybné odkazy, ale riziko je přenesená na tu službu (riziko šmírování zůstává, je li odkaz přímo šitý na míru individálně, ale pouze zjištění, že ho někdo přečetl, dál se může člověk rozhodnout, zda si ho otevře a také vidí zda v URL nejsou klíšťata). Je divné, že jsi nenarazil na žádný zkrácený odkaz, je těmi srágorami zamořen internet.