Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím posílit Lenovo TC M910s

Jak vylepšit Lenovo TC M910s pro hraní alespoň základních her a stříhání filmů? Přidat 4 GB RAM a nějakou grafickou kartu? Vím že tam může být jen nižší grafická karta (poloviční výška). Dík předem za dobré návrhy.

stalo by se ti hodně, kdybys ten krám otevřela a přeměřila místo pro grafickou kartu?
při té příležitosti doporučuju přečíst i štítek na zdroji, jakou zátěž utáhne: jde hlavně o +12V větev, bude to možná sfx nebo nějaký nestandard, i toho by si chtělo všimnout - nebo opsat přesný typ.

Ahoj, délka grafické karty může být max. 150 mm a výška 65 mm, měřeno od vrchu slotu, 79 mm je to od základní desky. Dívala jsem se na paměti RAM, jsou obsazené 2 ze 4, celkem 8 GB. Zdroj je LITEON PA-2221-3, na štítku je 210W, větev +12 V 17,5 A. Díky moc

2 lední brtník: Ahoj, od sousedů jsem si půjčila měřák na elektriku, měří to napětí , proud, waty atd. Tak ten komp bere asi 21 W když nic není spuštěno, 40W při spuštěném Firefoxu, při přehrávání filmů to skáče mezi 40 - 60W. Tu grafiku GeForce GT 1030 2GH LP OC už mám objednanou v CZC, tak pak napíšu kolik to bere watů s grafikou, třeba při stříhání videa.

Obraz se výrazně zlepšil. Nevím jak je to možné, ale spotřeba celého PC se po nainstalování grafiky i s ovladačena se zvýšila jen o asi 10W. Jak je to možné nevím. Při konvertorování filmů cca 90 W. Hraní jednodušších méně náročných her 80 - 120 W. Zdroj má 210W.

gt1030 není řazena do herních grafik, už to že běžně mívají pasívní chladič mluví za vše. je to taková levná univerzální karta. když ji ten zdroj utáhne, je to ok.
za herní se počítají až od gtx1050 výš.
u zdroje tě zajímá hlavně zatížení 12V větve, mívá to rozepsané na štítku. ale dá se tipnout, že těch 120W se vejde.

PC se po nainstalování grafiky i s ovladačena se zvýšila jen o asi 10W. Jak je to možné nevím.

- Jestli tvá Nvidia v plné zatezi má nakych 30W tak o kolik by jsi chtel mit vyssí spotrebu ? ;-)
* imho, zajimava volba by byla RX550 (co ma jen o 10W víc) s 128 bits zbernicí + 4Gb, jak 64Bit + 2Gb u Nvidia 1050, ale v tvém pripade to bude +- jedno ( i vuci zdroji, cim min W tim lip) a vykonovy rozdil exlusivne zalezi na koncovém uzití.