Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání zvuku v repro a sluchátkách zároveň

Ahoj,zkusím štěstí tady,na googlu jsem jinou odpověď kromě rozdvojky na jack 3.5 nenašel.
Ale hlavně mě zajímá proč mi to do včerejší výměny grafické karty fungovalo,jednou jsem to ve správci zvuku nevím jak nastavil aby mi zvuk hrál v obou zařízeních zároveň a teď po výměně té grafiky se to zrušilo.
Mám win 10 pro,základovku gigabyte aorus elite.předchozí grafika byla msi nvidia 760 ,nová je sapphire rx 570.Možná v ovladači staré grafiky byl i nějaký ovladač na zvuk,mohlo to být tím ? :/

Dotaz zní jak nastavit ? viz nadpis

A jakým způsobem máš ty repráky a sluchátka připojené k PC? Grafická karta moc společnýho se zvukem mít nebude. Jedině jestli jsi neodinstaloval něco ze zvukových ovladačů když jsi dával pryč ovladače na nvidii.